• 0 (332) 247-6363
  • bilgi@networkkurumsal.com

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Network Kurumsal Ocak 2010 yılında bilişim teknolojileri alanında hizmet vermek için Konya'da kurulmuştur. Türkiye genelinde bilgi teknolojileri alanında önde gelen firmalardan birisi olmayı amaçlamaktadır. Tecrübeli ve dinamik bir firma olan Network Kurumsal teknolojiyi yakından takip eden alanında uzman bir kadroya sahiptir. Firmamız hizmet verdiği değerli kuruluşlara odaklanarak istek ve ihtiyaçlarını belirleyip çözüm sunmaktadır. Müşteri odaklı bu strateji ile kuruluşların bu gün ve gelecekte yanında olmayı her türlü teknik desteği sağlayacağının garantisini vermektedir. 

Kurumların ihtiyaçlarına göre ürün konumlandırmayı bir prensip haline getiren Network Kurumsal, Network Altyapısı, Depolama, Veri Güvenliği, İş Sürekliliği, Sanallaştırma ve Yerel/Uzak Ağ Çözümleri sunmaktadır. Firmanızın ihtiyaçlarına uygun thin client, masaüstü veya dizüstü bilgisayarlar için uygun donanımı belirlenmesi ve lisanslama hizmetleri de verilmektedir. 

Network Kurumsal kendi alanında lider şirketlerle olan iş ortaklığı ve müşteri odaklı iş stratejisi sayesinde her yapıda, her ölçekte, kurumsal şirketler ile kamu kurum ve kuruluşlarına çözüm sunmaktadır. Ayrıca Network Kurumsal 2013 Yılında DMO ile Sözleşme imzalayıp DMO'da Kataloğunda DMO Tedarikçisi olarak yerini almıştır. FUJITSU, DELL, HONEYWALL, VIEWSONIC, QNAP Markalarının DMO Tedarikçisidir.

WhatsApp