• 0 (332) 247-6363
  • bilgi@networkkurumsal.com

Client Çözümleri

Çözümlerimiz

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Bedir Mahallesi, Kuzey Sk. No:11/A, 42100 Selçuklu/Konya
  • 0 (332) 247-6363
  • bilgi@networkkurumsal.com

E-BÜLTEN

Client Çözümleri

Bilgisayarlar ve Lifebooklar
Sizlere önerdiğimiz bilgisayar ailesi ofis uygulamalarınızı güvenilir bir şekilde çalıştıran oldukça genişletilebilir eksiksiz PC seçenekleridir. Tüm ürünlerin enerji tasarruflu olması günümüzde hem ekonomik hem de ekolojik açıdan önemlidir. 

Üst seviye performansa sahip Fujitsu PC'leri
Fujitsu Superior ESPRIMO PC'ler ve Lifebook'lar zorlu iş uygulamalarınız için genişletilebilir, yüksek performanslı bilgi işlem sağlar. BT maliyetlerinizi ve sorunlarınızı azaltmak için, akıllı yönetilebilirlik, optimal altyapı uyumluluğu ve yenilikçi biçim faktörleri, mükemmel güvenirlik ile birleşir. Ayrıca, patentli 0 Watt teknoloji ve %94 tasarruf sağlayan güç kaynakları enerji faturalarınızı %70'e kadar azaltır. Son olarak, ESPRIMO ürün ailesinin Superior seiyesi bilgisayarları EraseDisk fonksiyonu kullanım süresinin sonunda verilerinizi güvenli bir şekilde siler.

Masaüstü
Güvenilir Fujitsu Advanced ESPRIMO PC'ler ve Lifebook'lar, zorlu iş uygulamaları için genişletilebilir son model teknoloji sunar. Donanımı, ilave araçlar ve yazılım olmadan kolay yönetim fonksiyonlarını kullanarak kolay ve hızlı bir şekilde güncelleyebilirsiniz. ESPRIMO PC'ler aynı zamanda %92'ye kadar tasarruf sağlayan güç kaynakları ile enerji maliyetlerinizi azaltır. Son olarak, ESPRIMO ürün ailesinin Superior seiyesi bilgisayarları EraseDisk fonksiyonu kullanım süresinin sonunda verilerinizi güvenli bir şekilde siler.

Standart Ev ve Ofis Uygulamaları için İdeal
Fujitsu All-round ESPRIMO PC'ler ve Lifebook'lar, oldukça cazip bir fiyat noktasına, ofis uygulamalarınız ve projeleriniz için yüksek kaliteli bilgi işlem sunar. Uygun maliyetli sabit yapılandırmaları anında teslimat için seçebilirsiniz. Alternatif olarak, bütçenizin dışına çıkmadan, size özel donanım ihtiyaçlarınızı karşılamak için yapılandırma seçeneklerini kullanabilirsiniz.

WhatsApp